×

BASIC


Basic paket dahilinde; mağaza içi stok sayımları manuel olarak yapılır, ödeme sırasında ürün bilgileri tek tek barkod okutmaya gerek kalmaksızın toplu olarak kasa modülüne gönderilir.


STANDART


Standart paket dahilinde; mağaza içi stok sayımları manuel olarak yapılır, ödeme sırasında ürün bilgileri tek tek barkod okutmaya gerek kalmaksızın toplu olarak kasa modülüne gönderilir. Kapı güvenliği sağlanarak kapıdaki ürün hırsızlıkları önlenir. Mağaza ve depo arasında ürün giriş çıkışları envanter sisteminden otomatik olarak kontrol edilebilir.


COMFORT


Comfort paket dahilinde; mağaza içi stok sayımları anlık ve otomatik olarak yapılır, kasa ödeme sırasında ürün bilgileri tek tek barkod okutmaya gerek kalmaksızın toplu olarak kasa modülüne gönderilir. Ürün güvenliği yalnızca mağaza girişlerinde değil, mağaza içerisindeki her noktada sağlanarak ürün hırsızlıkları % 100 olarak önlenir. Mağaza ve depo arasında ürün giriş çıkışları envanter sisteminden otomatik olarak kontrol edilebilir.


PREMIUM


Premium paket dahilinde; mağaza içi stok sayımları anlık ve otomatik olarak yapılır, kasa ödeme sırasında ürün bilgileri tek tek barkod okutmaya gerek kalmaksızın toplu olarak kasa modülüne gönderilir. Ürün güvenliği yalnızca mağaza girişlerinde değil, mağaza içerisindeki her noktada sağlanarak ürün hırsızlıkları %100 olarak önlenir. Mağaza ve depo arasında ürün giriş çıkışları envanter sisteminden otomatik olarak kontrol edilebilir. Müşterilerin ürünlerle olan etkileşimleri gerçek zamanlı olarak analiz edilerek ürün deneme/satış başarı istatistikleri, mağaza yoğunluk haritaları ve ürün lokasyonları bilgisi anlık olarak elde edilebilir.