×

HI-TAG

ALARM ETİKETLER

Hitag, hem mevcut olan EAS hırsızlık önleme sistemleri ile uyumlu hem de Taglette RFID çiplerini taşıyan yenilikçi, çok kullanımlık bir alarm etiketidir. Özellikle mağazalarda kullanılan mevcut alarm etiketlerinin yerini alırken aynı zamanda markaların Taglette teknolojilerinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmasına olanak tanır.

Kimler İçin Uygundur ?

Tekstil ve hazır giyim mağazaları, aksesuar, ayakkabı, çanta üretimi veya satışı yapan firmalar için uygundur.

DIGI-TAG

EKRANLI ALARM ETİKETLER

Digitag, mevcut olan EAS hırsızlık önleme sistemleri ile uyumlu, Taglette RFID çiplerini taşıyan ve üzerinde dijital bir ekran olan yenilikçi, çok kullanımlık alarm etiketidir. Sadece Taglette'de bulunan bu teknoloji sayesinde mağazalar stok sayımlarını kolaylıkla yaparken aynı zamanda ürün fiyatlarını elektronik ortamda değiştirebilirler. Mağazalarda ürün fiyatı değişimi sırasında yaşanılan zorlukları tamamıyla ortadan kaldıran, hatalı fiyat etiketlerinden dolayı mağazaların uğradığı kayıpları sıfıra indiren bu etiketler sayesinde tüm ürünlerin fiyat yönetimi tek bir noktadan ve dakikalar içerisinde yapılabilir, kampanya dönemlerinde müşterilere daha etkin satış politikaları sunulabilir.

Kimler İçin Uygundur ?

Tekstil ve hazır giyim mağazaları, aksesuar, ayakkabı, çanta üretimi veya satışı yapan firmalar için uygundur.

BASIC TAG

DİKİLEBİLİR ETİKETLER

Dünyada dikilebilir olan ilk ve tek RFID etiketidir. Bu etiketler mağaza içerisine kurulan Tagoo tavan
antenleri ile entegre olarak çalıştırıldığında stok datasının anlık olarak üründen alınmasını sağlarken
mağaza içerisindeki hırsızlıkların %100 oranında engellenmesine yardımcı olur. Dikilebilir olan bu RFID
etiketler herhangi bir yerinden kesildiğinde, mağaza içerisinde etiketi kesilen ürünün lokasyonu ve ürün bilgisi, Tagoo Tavan Antenleri sayesinde mağaza temsilcilerine anlık olarak iletilir.

Kimler İçin Uygundur ?

Üretimden satışa kadar tüm prosesleri kendisi yöneten tekstil firmaları için uygundur.

S-TAG

YAPIŞKANLI ETİKETLER

Tagoo tavan antenleri ile entegre bir şekilde çalışan, yırtılmaya ve sökülmeye duyarlı olan bu etiketler sayesinde ürün hırsızlıkları %100 oranında engellenebilir. Bijuteri, kozmetik, aksesuar, ayakkabı vb. ürünlerin envanter sayımları kolaylıkla yapılabilir.

Kimler İçin Uygundur ?

Bijuteri, kozmetik, aksesuar, ayakkabı ve elektronik ürün üretimi veya satışı yapan firmalar için uygundur.